Suntem in cautare de staff! Functiile disponibile sunt moderator, grafician si asistent. Cererile se depun in topicul "Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei" sau urmati instructiunile din "Recrutare moderatori".
Draga vizitatorule, pentru a avea acces deplin la toate categoriile forumului ai nevoie de un cont. La logare sau inregistrare categoriile forumului vor aparea iar tu vei avea posibilitatea de a naviga pe intreg forumul, pentru a descoperii codurile ascunse si imaginile invizibile.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Admin
Administrator
Administrator
Reputatie : 14
Puncte : 10716
Varsta : 18

Cum îmi modific „member title”

la data de Joi Mar 10, 2016 11:55 am
Member title

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Probabil vă întrebați cum pot să-mi modific și eu acea zonă din profil unde scrie „member title” ?
Ei bine, acea zonă este personală adică fiecare membru poate să își modifice după preferințe. Ceea ce se găsește scris în acea zonă poate fi orice îți dorești poate să evidențiezi sau să pui un citat care te poate definii, după placul tău.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Dacă e personală de ce nu o pot modifica chiar eu?
Motivul pentru care nu este posibilă modificarea personală a membrilor este pentru că pentru a avea o zonă personalizată ai nevoie de niște condiții care trebuie îndeplinite. Sunt condiții simple pe care orice membru nou/vechi le poate îndeplinii.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Ce condiții?
Condițiile sunt următoarele:
1. Numărul de mesaje pe forum : 35
2. Puncte deținute : 150
3. Vechime pe forum : minim 3 zile
4. Avertismente acumulate : 0

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Unde pun cererea pentru a mi se modifica?
Cererea se face în secțiunea magazinului nu prin mesageria privată, nu prin alte topic-uri.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Modelul cererii:
Cod:
[b]Număr de mesaje :
Gori :
Ce titlu dorești? :[/b]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Board Administrator - Genesis
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator