AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi| .

Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei (Nou)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Admin
Administrator
Multumiri : 4
Puncte : 10648
Varsta : 17

MesajSubiect: Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei (Nou) Joi Aug 04, 2016 6:53 pm

Acest subiect este dedicat aplicațiilor. Acesta este deschis în mod continuu astfel încât vă puteți posta cererea și ori de câte ori avem nevoie de un nou membru al echipei vă vom lua în considerare aplicația.

Funcții:
    Moderator
    Grafician
    Asistent

Completați formularul de mai jos, vă rog!
Cod:
Nume:
Funcție:
De ce ar trebui să fi ales:
Experiență anteriorară ca membru al staff-ului:
Timp liber în timpul săptămânii/weekend-uri:

În afară de această formă, comportamentul pe forum vă va fi luate în considerare, de asemenea. Deci, dacă sunteți destul de nou, petrece un pic de timp pe forum înainte de a aplica.
Vă rog, amintiți-vă, am dori să păstrăm echipa noastră activă. Deci, dacă știi că o perioadă vei fi ocupat, demisionezi și dai posibilitatea altor persoane care ar dori să încerce și ele experiența aceasta.
Te rog, nu te simți ofensat dacă nu ai fost ales pentru a face parte din echipă.
Nu uita, este un loc de muncă voluntar și poți pleca oricând dorești, fără nici o explicație. Dacă nu te-ai conectat timp de două săptămâni, fără a ne spune despre lipsa ta, funcția ta va fi dată altcuiva.

Îți mulțumim pentru aplicație!

Ultima editare efectuata de catre Admin in Joi Apr 27, 2017 10:30 am, editata de 4 ori
Sus In jos
http://www.forumgraphicspace.com
CampDarx
Multumiri : 0
Puncte : 12

MesajSubiect: Re: Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei (Nou) Joi Aug 11, 2016 3:30 pm

Nume: Cosmin
Funcție: Moderator
De ce ar trebui să fi ales: Nu stiu , voi sa imi spuneti
Experiență anteriorară ca membru al staff-ului: Buna cred :)
Timp liber în timpul săptămânii/weekend-uri: 1-2 ore
Sus In jos
Admin
Administrator

MesajSubiect: Re: Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei (Nou) Vin Aug 12, 2016 7:23 am

Pana la gradul de moderator, e nevoie sa treci pe la cel de asistenti.
Te adaug echipei de asistenti.
Sus In jos
Petronel YT
Multumiri : 0
Puncte : 59

MesajSubiect: Re: Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei (Nou) Mier Apr 12, 2017 3:06 pm

Nume: Petronel YT
Funcție: Asistent
De ce ar trebui să fi ales: Pentru ca am experiente si as vrea sa ajut forumul in dezvoltare !
Experiență anteriorară ca membru al staff-ului: experienta am , am avut forumuri mari spre administrare , unele chiar ridicate de mine ...
Timp liber în timpul săptămânii/weekend-uri: momentan sunt in vacanta deci cam non-stop acum dar cand incepe scoala doar in weekend.
Sus In jos
R1bb0N
Multumiri : 6
Puncte : 197
Varsta : 16

MesajSubiect: Re: Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei (Nou) Mier Apr 12, 2017 5:24 pm

Nume:R1bb0N
Funcție:Moderator
De ce ar trebui să fi ales:Cred ca pot ajuta la dezvoltarea acestui forum, am cunostinte destul de avansate in domeniul web-design-ului, plus suficienta experienta.
Experiență anteriorară ca membru al staff-ului:Am fost administrator pe fostul forum(goredesign), plus admn/mod etc. pe multe alte forumuri
Timp liber în timpul săptămânii/weekend-uri:In timpul saptamanii cam 1/2 ore, in weekend, cam jumatate de zi

King
Of fuckin' everything

Ultima editare efectuata de catre R1bb0N in Mier Apr 12, 2017 5:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://board.rpgdynasty.com
Admin
Administrator

MesajSubiect: Re: Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei (Nou) Mier Apr 12, 2017 5:25 pm

@Petronel YT a scris:
Nume: Petronel YT
Funcție: Asistent
De ce ar trebui să fi ales: Pentru ca am experiente si as vrea sa ajut forumul in dezvoltare !
Experiență anteriorară ca membru al staff-ului: experienta am , am avut forumuri mari spre administrare , unele chiar ridicate de mine ...
Timp liber în timpul săptămânii/weekend-uri: momentan sunt in vacanta deci cam non-stop acum dar cand incepe scoala doar in weekend.

Acceptat.
Sus In jos
R1bb0N
Multumiri : 6
Puncte : 197
Varsta : 16

MesajSubiect: Re: Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei (Nou) Vin Apr 14, 2017 7:26 pm

@R1bb0N a scris:
De ce ar trebui să fi ales:Cred ca pot ajuta la dezvoltarea acestui forum, am cunostinte destul de avansate in domeniul web-design-ului, plus suficienta experienta.
Experiență anteriorară ca membru al staff-ului:Am fost administrator pe fostul forum(goredesign), plus admn/mod etc. pe multe alte forumuri
Timp liber în timpul săptămânii/weekend-uri:In timpul saptamanii cam 1/2 ore, in weekend, cam jumatate de zi
?

King
Of fuckin' everything
Sus In jos
http://board.rpgdynasty.com
Admin
Administrator

MesajSubiect: Re: Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei (Nou) Sam Apr 15, 2017 11:39 am

@R1bb0N a scris:
@R1bb0N a scris:
?

Adaugat
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei (Nou)

Sus In jos

Lista echipei disponibile & Topicul aplicatiei (Nou)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Graphic Space :: General :: Anunțuri și Actualizări-